maski przeciwpyłoweSmog to dzisiaj dość poważny problem. Występuje w wielu miastach i niestety coraz częściej powoduje wystąpienie przeróżnych problemów zdrowotnych, jak chociażby problemów z układem oddechowym czy z układem krążenia. Jak można uciec przed smogiem?

Maseczka przeciwpyłowa – uniwersalne rozwiązanie

Oczywiście można wyjechać na wieś – jednak przecież nikt z nas nie chce zostawić swojej pracy, rodziny z powodu smogu. Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w specjalne urządzenie, jakim jest maska przeciwpyłowa. Kto powinien szczególnie dobrze zastanowić się nad zakupem takiej maski?

1. Osoby starsze i dzieci – przede wszystkim muszą to rozważyć osoby starsze. Warto także kupić taką maseczkę dla dziecka. Te grupy wiekowe są bowiem szczególnie narażone na niekorzystne działania pyłu.

2. Kobiety w ciąży – panie będące w ciąży powinny wyjątkowo zadbać o swoje zdrowie.

3. Osoby uprawiające sport na świeżym powietrzu – można zakupić dzisiaj specjalne maski przeciwpyłowe na rower czy do biegów ze sklepu DragonMask. Dzięki temu będziemy bezpieczni nawet i podczas zwiększonego wysiłku oddechowego.

Ważna przestroga

Pamiętajmy na koniec o tym, żeby kupić maski z odpowiednimi certyfikatami – nie kiepskie podróbki, za które dużo zapłacimy, a które nic nam nie dadzą.